O NAMA

Geološko istraživanje i rudarstvo

Mundoro Capital | www.mundoro.com
Dundee Precious Metals | www.dundeeprecious.com
Nevsun Resources | www.nevsunresources.com
Drillex International | drillexinternational.com
ERIN Ventures / Balkan Gold | www.erinventures.com
Geoing Group | www.geoing.rs
Jantar Grupa | jantargrupa.com
Metalfer | www.metalfer.net
Metso | www.metso.com
S&V Drilling Mine Services | www.svdrilling.co.rs
Medgold Resources | www.medgoldresources.com
Eldorado Gold | www.eldoradogold.com
Teknoxgroup | www.teknoxgroup.com
Capital Drilling | www.capdrill.com
Rakita Exploration
ALS Laboratory Services | www.alsglobal.com

Informacione i komunikacione tehnologije

Dominion Voting | www.dominionvoting.com
Redknee | www.redknee.com
BUS Computers | www.bus.co.rs
Cosmic Development | cosmicdevelopment.com
Division Visual Solutions | www.division.rs
GRIDSOFTWARE | www.gridsoftware.com
Schneider Electric DMS | www.schneider-electric-dms.com
TERI engineering | www.terieng.co.rs
Cloud Horizon | cloudhorizon.com

Poljoprivreda i namirnice

Apatinska pivara / A Molson Coors | www.jelenpivo.com
Delta Holding | www.deltaholding.rs
RB Global / Stara Sokolova | www.starasokolova.com

Farmaceutska industrija

Bilje Borca | www.biljeborca.rs
Medicom Šabac | www.medicom.rs
PharmaSwiss / Valeant | www.pharmaswiss.com

Izgradnja i proizvodnja

Tulcos Tech & Die Co. (2000) Inc. | www.tulcos.ca
Automatik Plus | automatikplus.com
Bin Metal | www.binmetal.co.rs
Dual Aluminium Systems | www.stolarija.rs
Sobotec | sobotec.com
Petro Process | www.petro-process.com
Zastava arms | www.zastava-arms.rs

Automobilska industrija

Magna | www.magna.com

Ostalo (Konsalting, nekretnine, turizam, finansije, itd.)

Ambassador Parc Dedinje | ambassadorparkdedinje.com
Cargo Partner | www.cargo-partner.com
CARDEA | www.cardea.rs
MASTER CCTV Centar | www.masterbc.co.rs
Greentech | www.greentech.rs
Joksović, Stojanović & Partners | www.jsplaw.co.rs
KPMG | home.kpmg.com
Rand Investments
Travel 747
Advokat Ćurić M. Marko
Holiday Inn Express Belgrade-City | www.hiexpress.com

Članovi

logo.png
Apatinska_pivara,_A_Molson_Coors_company_logo.jpg
logo_dominion.png
dundee-precious-metals.png
nevsun-resources-logo.jpg
bryan_logo.png
Magna_logo.svg.png
tulcos.png
Redknee_Main_Logo_2014_LOW-RES_1.jpg
automatik-plus-doo.png
Contango-logo.jpg
12295_logo.gif
logotop.png
bus.computers.gif
cargo-partner_hoch_4c-logo.jpg
logo-blanco.jpg
19924025.jpg
logo-57922120c944c.png
header-back-logo.png
cosmicdevelopment.png
lgo_hdr.png
dual-logo.png
untitled-2_69.jpg
17597035DIVISION-Visual-Solutions.jpg
GrasSavoy-logo.jpg
Logo-jantar.jpg
gs_logo_big-5795d2015a935.png
logo_greentech-page-001.jpg
jsp-logo-engleski-300dpi.jpg
MetalferGroup_Logo_Artwork--CMYK-.jpg
medicom.jpg
download.png
metso-logo-with-customer-promise-professional-printing-color-final.jpg
download-5792253e68bb5.png
Petroprocess-logo.jpg
pharmaswiss-604x173.jpg
Rand.png
schneider_electric-logo.jpg
download-5792243e537a1.png
S&V-Drilling,-logo.jpg
TNation_logo.png
logo-Nenad-Stankovic.png
znak_logo.jpg
index.2.jpg
Terragold-Logo.jpg
logo.png
747travel.JPG
ELDLogo-CMYK_high-res.jpg
Cloud-Horizon-Logo.png
Teknoxgroup-CAT-logo.png
capital-drilling.png
CURIC-MARKO-Logo.png
logo.jpg
Minerals---Horizontal---Full-Colour---RGB.jpg
Logo-Hiex-Belgrade-City-07.jpg