O NAMA

Geološko istraživanje i rudarstvo

Mundoro Capital | www.mundoro.com
Dundee Precious Metals | www.dundeeprecious.com
Nevsun Resources | www.nevsunresources.com
Drillex International | drillexinternational.com
ERIN Ventures / Balkan Gold | www.erinventures.com
Jantar Grupa | jantargrupa.com
Metalfer | www.metalfer.net
Metso | www.metso.com
S&V Drilling Mine Services | www.svdrilling.co.rs
Medgold Resources | www.medgoldresources.com
Eldorado Gold | www.eldoradogold.com
ERM | www.erm.com
Teknoxgroup | www.teknoxgroup.com
Capital Drilling | www.capdrill.com
Rakita Exploration | www.rakita.net
ALS Laboratory Services | www.alsglobal.com
Mining and Metallurgy Institute Bor | www.irmbor.co.rs
Geoing Group | www.geoing.rs

Informacione i komunikacione tehnologije

Dominion Voting | www.dominionvoting.com
Redknee | www.redknee.com
BUS Computers | www.bus.co.rs
Division Visual Solutions | dvs.rs
TNation | www.tnation.eu
MDG | www.mdg.ca
Cloud Horizon | cloudhorizon.com
Schneider Electric | www.schneider-electric.rs

Poljoprivreda i namirnice

Apatinska pivara / A Molson Coors | www.jelenpivo.com
Delta Holding | www.deltaholding.rs
RB Global / Stara Sokolova | www.starasokolova.com

Farmaceutska industrija

Bilje Borca | www.biljeborca.rs
Medicom Šabac | www.medicom.rs
PharmaSwiss / Valeant | www.pharmaswiss.com

Izgradnja i proizvodnja

Tulcos Tech & Die Co. (2000) Inc. | www.tulcos.ca
Automatik Plus | automatikplus.com
Sobotec | sobotec.com
Petro Process | www.petro-process.com
Zastava arms | www.zastava-arms.rs

Ostalo (Konsalting, nekretnine, turizam, finansije, itd.)

Ambassador Parc Dedinje | ambassadorparkdedinje.com
Cargo Partner | www.cargo-partner.com
MASTER CCTV Centar | www.masterbc.co.rs
Greentech | www.greentech.rs
Joksović, Stojanović & Partners | www.jsplaw.co.rs
KPMG | home.kpmg.com
Rand Investments
Travel 747 | www.747rent.com
Lazarević & Pršić Law Office | www.lazarevic-prsic.rs
Apollo digitalna štampa | apolloplus.rs
Zoran Properties Inc. | zoranproperties.com
Parivodić Advokati/ Lawyers | parivodic.com
Advokat Ćurić M. Marko
Air Transat | www.airtransat.com
Holiday Inn Express Belgrade-City | www.hiexpress.com
AS agent | asagent.co.rs

Automobilska industrija

Magna | www.magna.com

Članovi